Naše poslání

Pokud hledáte zajímavou dekoraci ve stylu vintage pro vaše stěny, jste na správném místě. Obchod VintagePosteria nabízí bohatou kolekci plakátů s retro tématikou. Specializujeme se na vytváření výjimečných nástěnných dekorací ve vintage a retro stylu. Díky našim plakátům si můžete zajímavě zařídit nejen svůj domov, ale i svou kancelář, obchod, restauraci, hospodu a další prostory.
Plakáty ve stylu vintage a retro se již mnoho let těší rostoucí oblibě. Jsou ochotně využívány při uspořádání domácích místností, kanceláří a servisních prostor. Proto ve VintagePosteria nabízíme celou řadu výjimečných plakátů ve stylu vintage..

Spokojení zákazníci z více než 25 zemí

Jak to všechno funguje?

Nejprve vytiskneme váš plakát.
Vše přesně zabalíme.
Vaši objednávku odešleme.
Šťastný kupující – mise splněna.

Plakáty ve stylu vintage jsou nevyhnutelně spojeny s potisky starých plakátů, reklam, sportovních plakátů či vyobrazení automobilů, motocyklů nebo letadel. Často odkazují na americké populární umění 50. a 60. let dvacátého století, stejně jako na propagandistické plakáty SSSR. V naší nabídce nabízíme obě kategorie a také mnoho dalších tematických kategorií, ve kterých najdete jedinečné plakáty ve stylu vintage. Naše nabídka zahrnuje již několik tisíc motivů a je neustále rozšiřována o nové, oblíbené retro plakáty. Každý plakát ve stylu vintage zakoupený v našem obchodě může být zarámován nebo umístěn do antirámečku.

Naše plakáty jsou vytištěny na vysoce kvalitním plátně, nikoli na papíře – tak jako je vytištěna většina plakátů na trhu. Potisk je zhotoven v digitální technologii. Celý výrobní proces probíhá v našem výrobním závodě, díky čemuž můžeme garantovat nejvyšší kvalitu vintage plakátů na plátně. Naše plakáty nabízíme ve standardních formátech: A4 – 21×29 cm, A3 – 30×40 cm, A2 – 40×60 cm a A1 – 60×85 cm. Pokud však máte zájem o jiný, nestandardní retro plakát, kontaktujte nás.

Stojí za zmínku, že když se rozhodnete pro nákup v našem obchodě, nevzniknou vám náklady na dopravu a jen pár dní po zadání objednávky si můžete vychutnat nádherný vintage plakát na vaší zdi.

V číslech

1000+ produktů na webu
450 000+ odeslaných produktů ročně
135 000+ kupujících každý rok
1 mil. + kilometrů za rok

Prohlédněte si nejnovější plakáty ve vintage stylu

V číslech

1000 +
produktů na webu
450 000 +
odeslaných produktů ročně
135 000 +
kupujících každý rok
1 mil. +
kilometrů za rok