Plakáty – Alenka v říši divů

Inspirováni neobyčejným světem kouzel, kterým je vyplněn román Lewisa Carolla „Alenka v říši divů“, jsme vytvořili nejkouzelnější kolekci vintage plakátů v našem obchodě. Seznamte se s Bláznivým kloboučníkem, zvídavou Alenkou, dobrodružnou Srdcovou královnou, chytrým Kocourem z Cheshire, nebo byste raději následovali Bílého králíka?

Plakáty Alenka v říši divů

Sbírka plakátů „Alenka v říši divů“ byla vytvořena pro milovníky tohoto jedinečného románu napsaného Lewisem Carollem. Původní díla Williama Hendersona, která jsme proměnili v retro plakáty, byla původně vytvořena pro The Players Producing Company of Chicago v roce 1915. Henderson pro ně navrhl kostýmy a scénografii pro nově vytvořenou hru založenou na jedinečném světě vytvořeném L. Carollem. Dnes, díky moderním technologiím a vysoce kvalitnímu tisku, se jeho úžasné ilustrace mohou stát výzdobou každého interiéru, který postrádá trochu kouzla.

Plakáty s motivem pohádek v interiérovém designu

Snili jste v dětství o tom, že váš pokoj bude připomínat jednu z kouzelných zemí, které byly tak živě popsány v pohádkách, které četli vaši rodiče? Kdo ne! Motiv pohádek v dětských interiérových návrzích se vždy objevoval, ale stále častěji jej nacházíme také v návrzích obývacích pokojů a ložnic.

Pohádky nám nabízejí únik od každodenních starostí a povinností. Stejná očekávání máme i pro svůj domov, kde se snažíme vytvořit dokonalý azyl a místo k odpočinku. Proto při navrhování svého vysněného prostoru stojí za to podívat se na ilustrace nebo grafiku, které byly vytvořeny díky inspiraci světem pohádek. Plakáty ve stylu vintage z kolekce „Alenka v říši divů“ budou skvělým doplňkem vaší galerie obrazů v obývacím pokoji nebo nad postelí v ložnici.