Cestovní plakáty

Cestování je neodmyslitelným prvkem našich životů. Pro některé z nás je to nutnost, pro jiné zase vášeň, bez které si nedokáží představit život. Pro každou z těchto skupin jsme připravili galerii cestovních plakátů v retro stylu. Ti, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí cestovat, si to často kompenzují četbou cestopisů, blouděním s prstem na mapě nebo prostě sledováním televizních pořadů o vzdálených místech. Cestovní plakáty mohou být také náhražkou cestování. Když si pokoj vyzdobíte takovými plakáty, budete si každý den a kdykoli moci představovat, že jste někde daleko.

Vertikální
Horizontální

Opravdoví nadšenci do cestování si zase mohou zpestřit výzdobu svého domova a zdůraznit svůj koníček cestovními plakáty. Cestovní plakáty budou skvělým zpestřením upomínkových fotografií a zdůrazněním míst, které jsou nás nezapomenutelné.

Plakáty s tematikou cestování

Plakáty s tematikou cestování, které jsme vybrali do naší galerie, jsou motivy v retro a vintage stylu. Můžeme si vybírat plakáty z grafiky různých desetiletí minulého století. Díky tomu jsou nabízené plakáty tak rozmanité, že si každý najde něco pro sebe a pro interiér svého domova, a to bez ohledu na to, jak byl vyzdoben. Na plakátech s tematikou cestování vidíme tedy plakáty reklamující atrakce na různých místech a v zemích Evropy a světa. Můžeme obdivovat, jak byly turisticky propagovány Austrálie, Španělsko nebo Norsko. Jak nakreslit atrakce Itálie nebo Řecka?

Plakáty z dovolené

Plakáty s cestovním motivem mohou být zároveň dekorací připomínající nezapomenutelnou dovolenou. Fotografie vyvoláváme stále méně často a ukládáme je především na pevné disky. Zatímco plakát z města nebo země, kde jsme strávili nádhernou dovolenou, může nahradit nebo doplnit klasické dekorace. Pokud trávíte dovolenou každý rok na jiném místě, možná budete chtít zvážit vytvoření celé výstavy dovolenkových plakátů z míst, která jste již navštívili. Možná to budou stejné plakáty z dovolené, nebo třeba obklopené vašimi fotografiemi právě z tohoto místa.

Plakáty s cestovatelskou tématikou

Dnešní tisková technologie umožňuje opravdu hodně. Plakáty s cestovatelskou tématikou, které nabízíme, mají přímo fotografickou kvalitu tisku a dokonale reprodukované barvy. Na druhé straně velmi kvalitní papír, který používáme při tisku plakátů s cestovním motivem, zajišťuje příslušnou kvalitu. Barvy vytištěné na plakátech jsou zářivé a poutavé. Plakáty s cestovním motivem se dokonale rolují a rozvinují, dokonale přilnou ke stěně a jsou uspořádány v rámech nebo antirámech.

Prohlédněte si podobné: americké cestovní plakáty, retro sportovní plakáty, plakáty se starými mapami