Plakáty s jídlem a nápoji

Plakáty s jídlem a nápoji

Většina z nás ráda dobře jí. Nejen rádi ochutnáváme, ale také díváme se na estetické, chutně vypadající pokrmy či nápoje. Při pohledu na ně často začínají pracovat naše chuťové pohárky. Není tedy divu, že také rádi zdobíme naše domovy dekoracemi, jako jsou například plakáty s jídlem a nápoji.

Vertikální
Horizontální

Plakáty s pokrmy, které nabízíme v našem obchodě, nejsou však jen typické plakáty, na kterých jsou vyobrazeny fotografie jídel a pokrmů. Snažili jsme se připravit něco jiného – plakáty s jídlem, které nejsou tak doslova a liší se od klasických dekorací v tomto stylu. Stejné je to s nápojovými plakáty. Ani zde nejsou doslovné prezentace nápojů.

Plakáty s jídlem ve stylu vintage

Plakáty s jídlem, které jsme vybrali, většinou odkazují na minulost a jsou udržovány ve vintage stylu. Jedná se o reklamní plakáty potravinářských výrobků z minulých desetiletí. Jedná se o úžasný pramen zajímavých motivů jídla, které vytištěné na vintage plakátu vytvářejí působivou výzdobu stěn. Plakáty s jídlem ve stylu vintage jsou mnohem více než jen fotka pokrmu.

Retro plakáty s nápoji jsou především reklamou na nápoje z 20. století. Můžeme si vybrat z tradičních nápojů i alkoholů. Vzhledem k tomu, že všechny plakáty s nápoji jsou v atmosféře vintage, budou originální výzdobou. Namísto typických plakátů s barevnými nápoji, nabízíme jedinečné plakáty s motivy nápojů odkazující na historii.

Kulinářské plakáty v retro stylu

Kulinářské plakáty v retro stylu jsou jako vytvořeny k tomu, aby zdobily kuchyň nebo jídelny v naších domovech. Pokud je výzdoba těchto místností udržována v klasickém, vintage nebo retro stylu, pak se kulinářské plakáty v tomto stylu budou sem dokonale hodit. Stojí za to zdůraznit, že kulinářské plakáty mohou být zarámovány nebo umístěny v antirámech z důvodu bezpečnosti, aby se v kuchyni neznečistily nebo nepoškodily, jelikož se tam někdy objevuje vlhkost nebo mastné skvrny. Avšak kulinářské plakáty ve stylu vintage to je rovněž dekorace vhodná právě pro gastronomické prostory, jako jsou například restaurace. Mnoho z nich majitelé zařídili právě v retro stylu. Nástěnné dekorace, jako jsou například kulinářské plakáty, pouze zdůrazní charakter prostor. Kromě toho pomohou vytvořit zajímavou atmosféru, kterou si hosté zcela jistě budou pamatovat. A pokud mluvíme o jídle a kulináriích, nesmíme zapomenout na bary a hospody. Kulinářské plakáty s nápoji zdůrazní atmosféru v těchto prostorách a vzbudí zájem zákazníků.

Prohlédněte si podobné: plakáty s módou v retro stylu, plakáty americké cestování.