Japonské plakáty

Japonské plakáty

Japonsko je jedinečná země s jedinečnou kulturou a uměním. Zcela odlišné od evropských, jsou pro nás často nepochopitelné, ale zároveň velmi fascinující. To je důvod, proč je mnoho lidí fascinováno kulturou Japonska a rádo se obklopuje prvky japonského umění.

Vertikální
Horizontální

Japonské plakáty jsou jednou z forem dekorace, kterou můžeme zdůraznit svůj zájem o Japonsko. Levné a snadno zarámovatelné můžeme zavěsit v každé místnosti. Japonské plakáty budou ozdobou každé zdi bez ohledu na styl a barevné provedení. Pokud chcete do svého domova přinést trochu exotiky, bez ohledu na vaše zájmy, doporučujeme vám podívat se blíže na naši galerii japonských plakátů v retro stylu.

Japonské umění na plakátech

Motivy, které jsme vybrali pro plakáty s japonským uměním, jsou ve vintage stylu. Koneckonců japonská kultura má tak dlouhou tradici, že stojí za to z ní čerpat. Dnes spojujeme Japonsko s moderností a technologií. Na druhou stranu staré Japonsko je kultura samurajů, krásných budov, lidových krojů. To vše nás fascinuje dodnes. Japonské umění na našich plakátech jsou jak krásné japonské krajiny, tak i obyvatelé této jedinečné země. Nabízíme plakáty ve stylu vintage s japonskými budovami, specifickými loděmi, krásnou krajinou, a také samozřejmě s třešňovými květy. Můžeme obdivovat unikátní pagody, které si spojujeme právě s Asií a Japonskem. Japonské umění na plakátech: to jsou také lidé, oblečení v kimonech, s charakteristickými účesy a vějíři v rukou. Při pohledu na tyto kresby a malby se můžete na chvíli cítit jako před několika sty lety ve vzdáleném Japonsku.

Japonské motivy na plakátech – kromě bytů je můžeme využít rovněž jako dekoraci stěn v jiných prostorech. Všude tam, kde odkazujeme na Japonsko, mohou být plakáty s japonským motivem dekorací, která přidává místnosti vhodné klima. Například v restauracích, které podávají japonskou kuchyni a sushi, nebo v obchodech s produkty z Asie a světové kuchyně.

Japonský plakáty ve stylu vintage

Naše společnost používá nejmodernější tiskové technologie a papír nejvyšší kvality. Díky tomu se japonské plakáty ve stylu vintage vyznačují nejvyšší kvalitou tisku a trvanlivostí výrobku. Potisk na japonských vintage plakátech reprodukuje každý detail specifické, často obtížně napodobitelné techniky japonské kresby. Podobné barvy používali staří japonští umělci. Na druhé straně papír vynikající kvality zaručuje trvanlivost plakátu a poskytuje tisku trochu jemný lesk. Společně vytváří nádhernou nástěnnou dekoraci s japonským motivem.

Prohlédněte si podobné: plakáty s reprodukcí obrazů, plakáty s grafikou Egona Schieleho.