Plakáty cesta do Ameriky

Plakáty cesta do Ameriky

Americké plakáty z naší galerie se zaměřují na téma cestování po Spojených státech. Vybrali jsme pro vás jedinečné americké plakáty ve vintage stylu, které odkazují na téma cestování po USA a rozmanitost této jedinečné země. Plakáty cestování po Americe zobrazují tak reklamy a propagační informace jednotlivých států a měst. Všechny pocházejí z různých období 20. století a připomínají roky největší prosperity USA. Pro ty, kteří jsou fascinováni Spojenými státy, budou cestovní plakáty z Ameriky jistě skutečným zážitkem.

Americké plakáty ve stylu vintage

Americké plakáty ve stylu vintage se budou líbit každému z nás. Především proto, že jsou velmi rozmanité, a to jak z hlediska tematiky, tak i stylu a barvy. Díky tomu každý si zde najde americký vintage plakát, který bude vhodný jak pro něj, tak i do stylu jeho bytu. Fanoušci slunné Kalifornie nebo horkého Las Vegas najdou mezi našimi americkými plakáty mnoho motivů ve stylu retro, zobrazující právě tato místa. Stejně tak ti, kteří jsou více fascinováni New Yorkem nebo Chicagem. Plakáty z těchto míst jsou největší atrakcí naší galerie plakátů z Ameriky.

Americké turistické plakáty

Shromáždili jsme turistické plakáty z Ameriky z různých období. Takže máme skvělé reklamní plakáty v retro stylu ze 40. a 50. let. Z období, kdy se Amerika rozvíjela po druhé světové válce. K dispozici jsou také turistické plakáty z 60. a 70. let v tehdy populárním pop-artovém stylu, se zářivými barvami a zajímavými kresbami. Americké turistické plakáty v retro stylu z naší galerie jsou z velké části reklamní plakáty společností působících v cestovním ruchu. Americké turistické plakáty zobrazují proto reklamy leteckých společností nebo autobusových přepravců. Dále jsou zde turistické plakáty reklamující americká města nebo státy a atrakce, které se tam nacházejí.

Plakáty z cest po USA

Plakáty z cest po USA doporučujeme všem, kterým je blízký americký kontinent. Pro některé protože tam žili, nebo tam mají své blízké, pro jiné zase proto, že jsou fascinováni rozmanitostí této jedinečné země. Všichni mohou zdůraznit své zájmy použitím turistických plakátů z USA jako dekorace obývacího pokoje, ložnice či jiné místnosti v domě. Plakáty z cest po USA jsou tak univerzální, že můžeme je pověsit v každé místnosti, na chodbě a dokonce i v kuchyni nebo v koupelně.

Prohlédněte si podobné: cestopisné plakáty, plakáty s jídlem a nápoji.