Botanické plakáty

Botanické plakáty

Botanické plakáty jsou poměrně specifickou galerií plakátů. Seskupili jsme v ní mnoho zajímavých plakátů s botanickými motivy. Vyznačují se několika věcmi. Za prvé, nejedná se o plakáty s vyobrazením rostlin, které známe, a které vidíme každý den na různých typech dekorací. Botanické plakáty zobrazují rostliny vědečtějším způsobem. Ukazují jejich strukturu, fáze vývoje nebo jednotlivé formy vývoje. Dalším společným bodem je styl prezentace. Botanické plakáty z naší nabídky jsou prezentovány ve vintage stylu. Nejedná se o motivy v moderních barvách a formách. Připomínají spíše grafiku a kresby z minul&eacu

Vertikální
Horizontální

Plakáty s motivem rostlin

Plakáty rostlin jsou velmi zajímavou formou nástěnné dekorace. Na jedné straně je atraktivní, na druhé straně nese určitý prvek vzdělání. Není pochyb o tom, že plakáty s rostlinami mají v sobě spoustu krásy. Rozmanitost rostlin, jejich tvary a barvy nás nutí obklopovat se jimi, a to jak živými rostlinami, tak i jejich vyobrazením, např. na plakátech. Rádi se díváme na rostliny, obdivujeme je. Každý z nás má své oblíbené rostliny nebo skupiny rostlin. Proto nabízíme bohatou sbírku plakátů s rostlinami. Někteří zde najdou plakáty s palmami, jiní zase plakáty s květinami anebo plakáty s kaktusy. Každá rostlina je prezentována ve formě kresby ve stylu vintage.

Botanická grafika na plakátech

Plakáty s botanickou grafikou – kromě toho, že jsou působivou dekorací – mají v sobě také vzdělávací prvek. Nejedná se o obyčejné plakáty zobrazující fotografii rostliny v jejím přirozeném prostředí. Botanické plakáty to je skupina kreseb udržovaná ve vintage stylu, zobrazující rostliny a jejich botaniku. Takže vidíme strom s kresbami jeho listů a plodů. Vidíme palmu a kresby zobrazující jednotlivé fáze jejího růstu. Nakonec vidíme grafiku zobrazující různé květy rostlin nalezených v daném regionu. Mnoho kouzla botanické grafice na plakátech přidává způsob, jakým jsou prezentovány. Díky kresbám ve stylu vintage nám připomínají náčrtky rostlin vytvořené prvními průzkumníky a botaniky, kteří procházeli neznámými zeměmi při hledání neznámých zvířat a rostlin.

Botanické plakáty ve stylu vintage

Botanická grafika ve stylu vintage na plakátech to nejsou jen dekorace, ale také zajímavý způsob výuky. Proto doporučujeme botanické plakáty v retro stylu jak pro domácnosti, kanceláře a služby nebo komerční prostory související s předmětem biologie a rostlin. Botanické vintage plakáty budou zajímavou výzdobou stěn na takových místech a dodají jim tematickou atmosféru.

Prohlédněte si podobné: anatomické retro plakáty, plakáty s mořskými živočichy.