Sportovní plakáty

Sportovní plakáty

V kategorii sportovních plakátů jsme pro vás shromáždili plakáty prezentující především silniční sporty – tedy cyklistiku a motocyklové sporty. Všechny jsou udržovány ve vintage stylu a připomínají nám doby rozkvětu cyklistiky a motoristického sportu. Na počátku minulého století, kdy do našich životů začala vstupovat motorová vozidla, začal boom závodění, který nás fascinuje dodnes. Proto sportovní plakáty s jistou nostalgií přenesou nás zpět do doby rozkvětu cyklistiky a motocyklového sportu. Vyberte si svůj oblíbený plakát nebo sportovní plakáty ve stylu vintage a budete se cítit součástí motocyklového nebo motocyklového závodu.

Vertikální
Horizontální

Cyklistické plakáty

Kdo z nás rad jezdí na kole? Někteří lidé stále považují kolo za základní komunikační prostředek. Někteří z nás si stále pamatují vzrušení z cyklistických závodů – jako je Závod míru nebo Giro d'Italia – vysílaných pravidelně v televizi. Není divu, že od té doby, co lidé začali jezdit na kolech, začali na nich také závodit. Právě první desetiletí popularity jízdních kol prezentujeme na cyklistických plakátech ve stylu retro. Při pohledu na soutěžící na kolech z 30. a 40. let se můžeme cítit, jako bychom tam byli. Fotografie na cyklistických plakátech nás přenesou zpět do dob, kdy cyklisté byli jedněmi z největších sportovních idolů. Cyklistické plakáty však nejsou jen staré fotografie. Jsou to také reprodukce starých plakátů s motivem jízdního kola. Tyto krásné kresby na cyklistických plakátech budou skutečným zážitkem pro každého milovníka kol.

Motocyklové plakáty

Galerie sportovních plakátů není jen o kolech. Jsou to také nádherné motocyklové plakáty ve stylu vintage. Motocykly jsou koneckonců vozidla, která mají obrovské množství svých příznivců. Jak můžete vidět na našich motocyklových plakátech, vždy tomu tak bylo. Motocykly jsou nejen pohodlným dopravním prostředkem, ale také životním stylem, se kterým se mnoho lidí identifikuje.

Plakáty silniční sporty ve stylu vintage

Plakáty s cyklistikou ve stylu vintage můžeme zavěsit jak v naších domovech, tak i na jiných místech. Milovníci jízdních kol a cyklistiky si s nimi mohou vyzdobit každou místnost. Cyklistické plakáty ve vintage stylu budou vhodné jak do obývacího pokoje, tak i do ložnice a chodby. Pokud je dítě fanouškem cyklistických sportů, může být takový plakát také zavěšen v jeho pokoji. Nic také nebrání v tom, abyste podtrhli své zájmy zavěšením cyklistického plakátu ve své pracovně. Plakáty v retro stylu jsou také ideální dekorací pro stěny ve sportovních klubech, zejména cyklistických.

Prohlédněte si podobné: cestovatelské retro plakáty, olympijské retro plakáty, plakáty s retro automobily.