Anatomické plakáty

Anatomické plakáty

Galerie anatomických plakátů obsahuje převážně plakáty zobrazující anatomickou stavbu člověka. Některé z nich jsou anatomické plakáty s kosterní soustavou, některé jsou anatomické plakáty se svalovou soustavou, existují také anatomické plakáty s oběhovou soustavou a anatomické plakáty s nervovou soustavou.

Vertikální
Horizontální

Naše anatomické plakáty zobrazují člověka jako celek, ale také přibližují jednotlivé části těla. Některé anatomické plakáty zobrazují člověka zepředu, jiné zezadu nebo z boční strany.

Lékařské plakáty pro zdravotnictví

Lékařské plakáty jsou dokonalým způsobem, jak vyzdobit stěny v ordinacích lékařů a zdravotnických zařízeních. V závislosti na specializaci přijímajícího lékaře v ordinaci si můžete vybrat vhodný lékařský plakát. Kardiolog si může vybrat lékařský plakát s oběhovou soustavou, ORL lékař lékařský plakát s anatomií lebky a neurolog lékařský plakát s anatomií nervové soustavy. Lékařské plakáty se také dokonale hodí do zdravotnických zařízení. Mohou vyzdobit nejen ordinace, ale i chodby nebo čekárny zařízení. Lékařské plakáty pro rehabilitační ordinace, lékařské plakáty pro fyzioterapeutické ordinace, lékařské plakáty pro masážní místnosti – tyto motivy najdete i v naší galerii lékařských plakátů s anatomií člověka. Plakáty anatomie člověka mohou také zdobit stěny ve sportovních klubech a fitness klubech. Lékařské plakáty se svalovou soustavou jsou přirozeným způsobem, jak uspořádat takový prostor a vdechnout mu správnou atmosféru.

Plakáty s anatomií člověka

Plakáty s anatomií člověka mohou zdobit stěny nejen zdravotnických zařízení. Tyto typy dekorací budou vyhovovat i školám – základním, středním i vyšším. V biologických a přednáškových sálech vytvoří plakáty s anatomií člověka nejen klima a posílí účel místnosti, ale mohou také sloužit jako výuková a vědecká pomůcka. Díky použití moderní tiskové technologie se plakáty s anatomií člověka vyznačují přímo fotografickou kvalitou tisku a perfektně reprodukovanými barvami. Na druhé straně vynikající kvalita plátna, které se používá při tisku plakátů anatomie člověka, zaručuje trvanlivost a odpovídající kvalitu plakátu. Díky lehkému lesku jsou barvy vytištěné na plakátech zářivé a poutavé. Plakáty s anatomií člověka se dokonale rolují a rozvinují, dokonale přilnou ke stěně a jsou uspořádány v rámech nebo antirámech.

Prohlédněte si podobné: retro plakáty se zvířaty, botanické retro plakáty.